Čističe na báze vody

Čističe na báze vody pred, počas a po procese nedeštruktívneho testovania, Magnaflux ponúka rad čističov NDT, skladom značka Daraclean.

Použitie správneho čističa pred, počas a po procese nedeštruktívneho testovania je rozhodujúce pre spoľahlivé a konzistentné výsledky testov. Uistite sa, že používate čistič špeciálne navrhnutý na testovanie tekutých penetrantov alebo kontrolu magnetických častíc.

Magnaflux ponúka rad čističov NDT, ktoré sú na vodnej báze, biologicky odbúrateľné, bezpečné na použitie na široké spektrum kovových a nekovových povrchov a sú obzvlášť účinné pri odstraňovaní penetrantov, vývojky, magnetických suspenzií, rezných olejov, chladiacich kvapalín na obrábanie kovov, značkovačov, a inhibítorov hrdze.

Rýchle info
Daraclean AQ-715

Daraclean AQ-715

Na dopyt
od 280 € bez DPH
od 336 € s DPH
Nízkopenivý, silný alkalický čistiaci roztok vyvinutý na použitie na širokom spektre nečistôt, zložený z povrchovo aktívnych látok,…
Rýchle info
Daraclean AQ-710

Daraclean AQ-710

Na dopyt
od 300 € bez DPH
od 360 € s DPH
Nízkopenivý univerzálny alkalický čistič bez obsahu glykolu s jedinečnou zmesou povrchovo aktívnych látok a inhibítorov korózie.
Rýchle info
Daraclean 212

Daraclean 212

Na dopyt
od 340 € bez DPH
od 408 € s DPH
Penivý, univerzálny neutrálny čistiaci roztok čistí široké spektrum nečistôt na ponorné, ultrazvukové a parné čistenie.
Rýchle info
Daraclean 235

Daraclean 235

Na dopyt
1 740 € bez DPH
2 088 € s DPH
Nízkopenivý neutrálny čistič na všeobecné použitie na väčšinu kovov, na ponorné, sprejové a ultrazvukové čistenie leteckých a iných častí.
Rýchle info
Daraclean 236

Daraclean 236

Na dopyt
1 740 € bez DPH
2 088 € s DPH
Univerzálny, nízkopenivý priemyselný čistič leteckých dielov. Na ponorné, sprejové, parné a ultrazvukové čistenie leteckých a iných dielov.